Iskolánkban nincs tanítás:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Karácsonyi hangverseny:
december 18. 18 óra, Szent Imre templom
Projektnap:
december 19.
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

"Szállj elő zöld ág" néptánctalálkozó

A Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetsége felhívása alapján minden év áprilisának utolsó szombatja a Magyar Művészetoktatás Napja.
A kezdeményezést örömmel támogatva minden évben megszervezzük a találkozót a városunkban működő alsó tagozatos gyermek néptánccsoportok számára, általában az Alba Regia Nemzetközi Gyermekkórus Fesztivál zárásaként. Valamennyi alsós csoport részvételére számítunk, függetlenül attól, hogy az általános iskola vagy valamilyen művészeti iskola fenntartásában, tagozatként működik.
A találkozón verseny nem folyik, de a neves szakemberekből álló zsűri különdíjak, oklevelek odaítélésével és segítőkész szakmai elemzésével inspirálja a csoportok munkáját.
A programra sok szeretettel várjuk városunk énekelni, táncolni szerető alsós tánccsoportjait, valamint az érdeklődő felnőtteket.

iskolanyitogato 0001