A 8. évfolyam ballagása:
2017.június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
2017. június 22. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
2017. június 23. 9-11 óra
Ügyeleti napok:
szerdánként 8:00 -14:00 óra

Javító- és osztályozó vizsgák:

2017. augusztus 25. 8 óra

iskolanyitogato 2016 kicsi

Iskolai étkezés

"Szállj elő zöld ág" néptánctalálkozó

A Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetsége felhívása alapján minden év áprilisának utolsó szombatja a Magyar Művészetoktatás Napja.
A kezdeményezést örömmel támogatva minden évben megszervezzük a találkozót a városunkban működő alsó tagozatos gyermek néptánccsoportok számára, általában az Alba Regia Nemzetközi Gyermekkórus Fesztivál zárásaként. Valamennyi alsós csoport részvételére számítunk, függetlenül attól, hogy az általános iskola vagy valamilyen művészeti iskola fenntartásában, tagozatként működik.
A találkozón verseny nem folyik, de a neves szakemberekből álló zsűri különdíjak, oklevelek odaítélésével és segítőkész szakmai elemzésével inspirálja a csoportok munkáját.
A programra sok szeretettel várjuk városunk énekelni, táncolni szerető alsós tánccsoportjait, valamint az érdeklődő felnőtteket.

Közlekedj biztonságosan!

e-book