Városi szépkiejtési verseny:
november  24. 14 óra
Decemberi étkezés befizetés:
november  27-28. 7:30-15:30 óra
Fogadóóra a felső tagozaton:
november  28. 17 óra
Zenés játszóház a leendő első osztályosok számára:
november 29. 17 óra
Ifjúsági hangversenybérlet második előadása:
december  11.
Kodály Zoltán Napok:
december  15-22.
Karácsonyi vásár:
december  19. 14-16 óra
Tanítás nélküli munkanap, témanap az általános iskolában:
december  20.
Karácsonyi hangverseny a Szent Imre-templomban:
december  21. 18 óra
Osztálykarácsony, iskolai karácsony:
december  22.
Téli szünet:
december  27-2018 január 2.

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

"Szállj elő zöld ág" néptánctalálkozó

A Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetsége felhívása alapján minden év áprilisának utolsó szombatja a Magyar Művészetoktatás Napja.
A kezdeményezést örömmel támogatva minden évben megszervezzük a találkozót a városunkban működő alsó tagozatos gyermek néptánccsoportok számára, általában az Alba Regia Nemzetközi Gyermekkórus Fesztivál zárásaként. Valamennyi alsós csoport részvételére számítunk, függetlenül attól, hogy az általános iskola vagy valamilyen művészeti iskola fenntartásában, tagozatként működik.
A találkozón verseny nem folyik, de a neves szakemberekből álló zsűri különdíjak, oklevelek odaítélésével és segítőkész szakmai elemzésével inspirálja a csoportok munkáját.
A programra sok szeretettel várjuk városunk énekelni, táncolni szerető alsós tánccsoportjait, valamint az érdeklődő felnőtteket.