Városi szépkiejtési verseny:
november  24. 14 óra
Decemberi étkezés befizetés:
november  27-28. 7:30-15:30 óra
Fogadóóra a felső tagozaton:
november  28. 17 óra
Zenés játszóház a leendő első osztályosok számára:
november 29. 17 óra
Ifjúsági hangversenybérlet második előadása:
december  11.
Kodály Zoltán Napok:
december  15-22.
Karácsonyi vásár:
december  19. 14-16 óra
Tanítás nélküli munkanap, témanap az általános iskolában:
december  20.
Karácsonyi hangverseny a Szent Imre-templomban:
december  21. 18 óra
Osztálykarácsony, iskolai karácsony:
december  22.
Téli szünet:
december  27-2018 január 2.

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Kórusfesztivál

„Nem sokat ér, ha magunknak dalolunk, szebb, ha ketten összedalolnak. Aztán mind többen, százan, ezren, míg megszólal a nagy Harmónia, amiben egyek lehetünk. Akkor mondhatjuk majd igazán: örvendjen az egész világ!”
/ Kodály Zoltán /

Iskolánk 1992 óta, kétévenként rendezi meg az Alba Regia Nemzetközi Gyermekkórus Fesztivált, amelyen sok ezer magyar, határon túli (erdélyi és felvidéki) magyar és a nagyvilágból érkező gyermek (orosz, ukrán, német, lengyel, török) énekel, felpezsdítve városunk tavaszait.
 A páratlan években középiskolánk a Fehérvári Ének Országos Ifjúsági Kórustalálkozót rendezi meg, zenei gimnáziumok kórusai számára.
A magas színvonalú, jó hangulatú találkozók célja kezdettől fogva változatlan: a verseny nélküli, de szakmai zsűri előtt folyó hangversenyeken, templomi koncerteken, szerenádon megmutatni egymásnak és a fehérvári közönségnek, hogy a zene az általános iskolai és középiskolai korosztály számára is meghatározó és mással nem pótolható önkifejezési lehetőség és örömforrás. A Magyarország nagyvárosaiban működő zenei gimnáziumok énekkarai nem ritkán európai hírű, kimagasló színvonalon működő együttesek.
Székesfehérvár örömmel ad otthont, teremt bemutatkozási lehetőséget a kórustalálkozókon részt vevő énekkaroknak.
Meggyőződésünk, hogy a különleges élményt nyújtó és a szakemberek (ének-zene tanárok, tanítók, karnagyok) érdeklődésére méltán számot tartó hangversenyek tanítványaink számára is kivételes lehetőséget teremtenek más népek, más kultúrák megismerésére.