Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Kodály Zoltán-napok

December 16–án ünnepeljük iskolánk névadójának születésnapját. Ebből az alkalomból minden évben megrendezzük a Kodály Zoltán-napokat.
A megnyitó ünnepség díszvendége volt dr. Mihályi Gyula. Iskolánk alapítója, Mihályi Gyuláné Eszti néni 2007 szeptemberében hunyt el. Családja az ő emlékére hozta létre A zenei nevelésért alapítványt, mely a kimagasló zenei tehetségeket támogatja. Munkássága előtt tisztelegve egy állandó emlékhelyet alakítottunk ki intézményünkben. Ehhez választott dr. Mihályi Gyula egy fényképet az édesanyjáról, melyet az ünnepségen adott át.
A megnyitót követően tartottuk a társaséneklési versenyt, melyen vendégünk örömmel vett részt.
A rendezvénysorozaton a zenei vetélkedők mellett népszerűek voltak a különböző tantárgyakhoz kapcsolódó programok is.
Hagyományos karácsonyi hangversenyünk a Szent Imre-templomban szép zárása volt a Kodály Zoltán-napoknak.