Tájékoztató a leendő elsősök szülei számára:
február 21. 17 óra
Szóbeli felvételi a gimnáziumba:
február 22. 15 óra
Szóbeli pótfelvételi a gimnáziumba:
március 1. 15 óra
Leendő első osztályosok meghallgatása:
március 5-6. 14:30-17:30 óra
Tájékoztató az etika, ill. hit-és erkölcstan oktatásáról:
március 6. 16:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 6. 17 óra
Társas éneklési verseny:
március 7.
Iskolánkban szabadnap:
március 10.
Ünnepi megemlékezés:
március 14.

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Kodály Zoltán-napok

December 16–án ünnepeljük iskolánk névadójának születésnapját. Ebből az alkalomból minden évben megrendezzük a Kodály Zoltán-napokat.
A megnyitó ünnepség díszvendége volt dr. Mihályi Gyula. Iskolánk alapítója, Mihályi Gyuláné Eszti néni 2007 szeptemberében hunyt el. Családja az ő emlékére hozta létre A zenei nevelésért alapítványt, mely a kimagasló zenei tehetségeket támogatja. Munkássága előtt tisztelegve egy állandó emlékhelyet alakítottunk ki intézményünkben. Ehhez választott dr. Mihályi Gyula egy fényképet az édesanyjáról, melyet az ünnepségen adott át.
A megnyitót követően tartottuk a társaséneklési versenyt, melyen vendégünk örömmel vett részt.
A rendezvénysorozaton a zenei vetélkedők mellett népszerűek voltak a különböző tantárgyakhoz kapcsolódó programok is.
Hagyományos karácsonyi hangversenyünk a Szent Imre-templomban szép zárása volt a Kodály Zoltán-napoknak.