A 8. évfolyam ballagása:
2017.június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
2017. június 22. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
2017. június 23. 9-11 óra
Ügyeleti napok:
szerdánként 8:00 -14:00 óra

Javító- és osztályozó vizsgák:

2017. augusztus 25. 8 óra

iskolanyitogato 2016 kicsi

Iskolai étkezés

Kodály Zoltán-napok

December 16–án ünnepeljük iskolánk névadójának születésnapját. Ebből az alkalomból minden évben megrendezzük a Kodály Zoltán-napokat.
A megnyitó ünnepség díszvendége volt dr. Mihályi Gyula. Iskolánk alapítója, Mihályi Gyuláné Eszti néni 2007 szeptemberében hunyt el. Családja az ő emlékére hozta létre A zenei nevelésért alapítványt, mely a kimagasló zenei tehetségeket támogatja. Munkássága előtt tisztelegve egy állandó emlékhelyet alakítottunk ki intézményünkben. Ehhez választott dr. Mihályi Gyula egy fényképet az édesanyjáról, melyet az ünnepségen adott át.
A megnyitót követően tartottuk a társaséneklési versenyt, melyen vendégünk örömmel vett részt.
A rendezvénysorozaton a zenei vetélkedők mellett népszerűek voltak a különböző tantárgyakhoz kapcsolódó programok is.
Hagyományos karácsonyi hangversenyünk a Szent Imre-templomban szép zárása volt a Kodály Zoltán-napoknak.

Közlekedj biztonságosan!

e-book