Szüreti mulatság és vásár:
szeptember 29.
Hangverseny A zene világnapja alkalmából:
októbet 1. 18 óra Alba Regia Sportcsarnok
Papírgyűjtés:
október 2-6.
Fogadóóra:
október  10. 17 óra
Sulibuli:
október 13. 16-20 óra

Iskolai étkezés

Kodály Zoltán-napok

December 16–án ünnepeljük iskolánk névadójának születésnapját. Ebből az alkalomból minden évben megrendezzük a Kodály Zoltán-napokat.
A megnyitó ünnepség díszvendége volt dr. Mihályi Gyula. Iskolánk alapítója, Mihályi Gyuláné Eszti néni 2007 szeptemberében hunyt el. Családja az ő emlékére hozta létre A zenei nevelésért alapítványt, mely a kimagasló zenei tehetségeket támogatja. Munkássága előtt tisztelegve egy állandó emlékhelyet alakítottunk ki intézményünkben. Ehhez választott dr. Mihályi Gyula egy fényképet az édesanyjáról, melyet az ünnepségen adott át.
A megnyitót követően tartottuk a társaséneklési versenyt, melyen vendégünk örömmel vett részt.
A rendezvénysorozaton a zenei vetélkedők mellett népszerűek voltak a különböző tantárgyakhoz kapcsolódó programok is.
Hagyományos karácsonyi hangversenyünk a Szent Imre-templomban szép zárása volt a Kodály Zoltán-napoknak.