Nyári ügyeleti napok:

Kicsinyek kórusa

Karnagy: Nyárs Annamária

osztaly 00022

1985-ben alakult meg az akkori 3-4. osztályosokból a Kicsinyek kórusa. 2006 óta a 4-5. osztályosok a tagjai. Egy héten két énekkari óra áll rendelkezésükre, hogy felkészüljenek fellépéseikre. Augusztusban három-négynapos kórustábort rendeznek a Balatonnál, amely egyszerre az előző évi munka jutalma és előkészület a következő tanévre. A tanév első félévben általában a zenei világnapi és a karácsonyi műsorokban szerepelnek, a második félévben pedig az Éneklő Ifjúság helyi minősítő hangversenyén, valamint kórusfesztiválokon. Az Éneklő Ifjúság minősítő hangversenyein egy alkalommal ezüst, minden más alkalommal arany minősítést kaptak Dicsérő Oklevéllel, Arany Diplomával. 2004-ben és 2009-ben elnyerték az Év Kórusa kitüntetést is. Háromszor szerepeltek Mezőtúron, a Túri Kicsinyek Kórusa Fesztiválon, ahol minden alkalommal különdíjat kaptak. 1996-ban elnyerték a Fesztivál Fődíját. 2001-től az Érdi Regionális Kórusfesztivál rendszeres fellépői. Műsorukra mindig különdíjat kaptak, Kodály emlékplakettet.