Szüreti mulatság és vásár:
szeptember 29.
Hangverseny A zene világnapja alkalmából:
októbet 1. 18 óra Alba Regia Sportcsarnok
Papírgyűjtés:
október 2-6.
Fogadóóra:
október  10. 17 óra
Sulibuli:
október 13. 16-20 óra

Iskolai étkezés

Kicsinyek kórusa

Karnagy: Wágnerné Ughy Tünde

osztaly 00022

1985-ben alakult meg az akkori 3-4. osztályosokból a Kicsinyek kórusa. 2006 óta a 4-5. osztályosok a tagjai. Egy héten két énekkari óra áll rendelkezésükre, hogy felkészüljenek fellépéseikre. Augusztusban három-négynapos kórustábort rendeznek a Balatonnál, amely egyszerre az előző évi munka jutalma és előkészület a következő tanévre. A tanév első félévben általában a zenei világnapi és a karácsonyi műsorokban szerepelnek, a második félévben pedig az Éneklő Ifjúság helyi minősítő hangversenyén, valamint kórusfesztiválokon. Az Éneklő Ifjúság minősítő hangversenyein egy alkalommal ezüst, minden más alkalommal arany minősítést kaptak Dicsérő Oklevéllel, Arany Diplomával. 2004-ben és 2009-ben elnyerték az Év Kórusa kitüntetést is. Háromszor szerepeltek Mezőtúron, a Túri Kicsinyek Kórusa Fesztiválon, ahol minden alkalommal különdíjat kaptak. 1996-ban elnyerték a Fesztivál Fődíját. 2001-től az Érdi Regionális Kórusfesztivál rendszeres fellépői. Műsorukra mindig különdíjat kaptak, Kodály emlékplakettet.