Tájékoztató a leendő elsősök szülei számára:
február 21. 17 óra
Szóbeli felvételi a gimnáziumba:
február 22. 15 óra
Szóbeli pótfelvételi a gimnáziumba:
március 1. 15 óra
Leendő első osztályosok meghallgatása:
március 5-6. 14:30-17:30 óra
Tájékoztató az etika, ill. hit-és erkölcstan oktatásáról:
március 6. 16:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 6. 17 óra
Társas éneklési verseny:
március 7.
Iskolánkban szabadnap:
március 10.
Ünnepi megemlékezés:
március 14.

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Kicsinyek kórusa

Karnagy: Nyárs Annamária

osztaly 00022

1985-ben alakult meg az akkori 3-4. osztályosokból a Kicsinyek kórusa. 2006 óta a 4-5. osztályosok a tagjai. Egy héten két énekkari óra áll rendelkezésükre, hogy felkészüljenek fellépéseikre. Augusztusban három-négynapos kórustábort rendeznek a Balatonnál, amely egyszerre az előző évi munka jutalma és előkészület a következő tanévre. A tanév első félévben általában a zenei világnapi és a karácsonyi műsorokban szerepelnek, a második félévben pedig az Éneklő Ifjúság helyi minősítő hangversenyén, valamint kórusfesztiválokon. Az Éneklő Ifjúság minősítő hangversenyein egy alkalommal ezüst, minden más alkalommal arany minősítést kaptak Dicsérő Oklevéllel, Arany Diplomával. 2004-ben és 2009-ben elnyerték az Év Kórusa kitüntetést is. Háromszor szerepeltek Mezőtúron, a Túri Kicsinyek Kórusa Fesztiválon, ahol minden alkalommal különdíjat kaptak. 1996-ban elnyerték a Fesztivál Fődíját. 2001-től az Érdi Regionális Kórusfesztivál rendszeres fellépői. Műsorukra mindig különdíjat kaptak, Kodály emlékplakettet.