A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Fehérvári fiúkar

Fehérvári Fiúkar

Karnagy: Kneifel Imre

A Fehérvári fiúkar székesfehérvári, várpalotai és polgárdi vegyeskarok fiú és férfi énekeseiből alakult 2002-ben azzal a céllal, hogy a valamikor nagyon népszerű kórusnem hangzásvilágával, a ritkán hallható férfikari művek megszólaltatásával új színnel gyarapítsa a régió kóruséletét.
A fiúkar a 2002-ben Veszprémben rendezett Éneklő Ifjúság Napok hangversenyén mutatkozott be nagy sikerrel. Azóta többször énekelt Székesfehérváron, Gödön, Budapesten a Zene Világnapján rendezett hangversenyen és a walesi férfikarral közösen rendezett kórustalálkozón.
2011 szeptemberében a Fehérvári férfikar részeként (e kórus többségében iskolánk tagjaiból áll) a magyar férfikarok közül egyedüliként meghívást kaptak a XV. Pécsi Európai Bordalfesztiválra, ahol kiválóan szerepeltek.

Minősítéseik:

2010 Arany minősítés