Szüreti mulatság és vásár:
szeptember 29.
Hangverseny A zene világnapja alkalmából:
októbet 1. 18 óra Alba Regia Sportcsarnok
Papírgyűjtés:
október 2-6.
Fogadóóra:
október  10. 17 óra
Sulibuli:
október 13. 16-20 óra

Iskolai étkezés

Fehérvári fiúkar

Fehérvári Fiúkar

Karnagy: Kneifel Imre

A Fehérvári fiúkar székesfehérvári, várpalotai és polgárdi vegyeskarok fiú és férfi énekeseiből alakult 2002-ben azzal a céllal, hogy a valamikor nagyon népszerű kórusnem hangzásvilágával, a ritkán hallható férfikari művek megszólaltatásával új színnel gyarapítsa a régió kóruséletét.
A fiúkar a 2002-ben Veszprémben rendezett Éneklő Ifjúság Napok hangversenyén mutatkozott be nagy sikerrel. Azóta többször énekelt Székesfehérváron, Gödön, Budapesten a Zene Világnapján rendezett hangversenyen és a walesi férfikarral közösen rendezett kórustalálkozón.
2011 szeptemberében a Fehérvári férfikar részeként (e kórus többségében iskolánk tagjaiból áll) a magyar férfikarok közül egyedüliként meghívást kaptak a XV. Pécsi Európai Bordalfesztiválra, ahol kiválóan szerepeltek.

Minősítéseik:

2010 Arany minősítés