Szüreti mulatság és vásár:
szeptember 29.
Hangverseny A zene világnapja alkalmából:
októbet 1. 18 óra Alba Regia Sportcsarnok
Papírgyűjtés:
október 2-6.
Fogadóóra:
október  10. 17 óra
Sulibuli:
október 13. 16-20 óra

Iskolai étkezés

Bárdos Lajos gyermekkar

Karnagy: Kneifel Imre
            osztaly 00021

A Bárdos Lajos gyermekkar a Kodály Zoltán Általános Iskola 6-7-8. osztályos tanulóiból szervezett énekkar. A gyerekek heti négy ének-zene órán és két karéneken ismerkednek a zeneirodalom értékes alkotásaival. Sokan közülük hangszeren is tanulnak a város zeneiskoláiban.
A Bárdos Lajos gyermekkar rendszeres résztvevője Székesfehérvár és Fejér megye kulturális életének. Gyakran hívják meg magyarországi versenyekre és fesztiválokra. Minden évben fellép az Éneklő Ifjúság minősítő hangversenyén, ahol a zsűri több alkalommal Arany oklevéllel és az Év kórusa kitüntetéssel ismerte el munkáját.
Az énekkar mindig nagy sikerrel szerepel a  székelyudvarhelyi  Palló Imre - Bárdos Lajos Éneklő Ifjúság Fesztiválon. Rendszeresen fellép a felvidéki Galántán és a Galánta környéki településeken, a március 15-éhez kapcsolódó megemlékezéseken, valamint a decemberi Kodály-hangversenyeken.

Minősítéseik:

2010 Arany minősítés