Események

Városi szépkiejtési verseny:
november  17. 14 óra
Megyei szépkiejtési verseny:
november  24. 14 óra
Decemberi étkezés befizetés:
november  27-28. 7:30-15:30 óra
Fogadóóra a felső tagozaton:
november  28. 17 óra
Zenés játszóház a leendő első osztályosok számára:
november 29. 17 óra
Ifjúsági hangversenybérlet második előadása:
december  11.
Kodály Zoltán Napok:
december  15-22.
Karácsonyi vásár:
december  19. 14-16 óra
Tanítás nélküli munkanap, témanap az általános iskolában:
december  20.
Karácsonyi hangverseny a Szent Imre-templomban:
december  21. 18 óra
Osztálykarácsony, iskolai karácsony:
december  22.
Téli szünet:
december  27-2018 január 2.

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

Tantestület

osztaly 00025

 

Iskolavezetés:

Név: Tantárgy Osztályfőnökség

Kneifel Imre

igazgató

ének-zene, karnagy

Németh Ágnes           
igazgatóhelyettes

kémia

Berkesné Garami Katalin
igazgatóhelyettes

magyar, történelem  

 

Tanítók:

Koós Erika Altmárné Spindler Erika 3.a osztály
Pápai Erika Sütőné Ledniczky Valéria 3.é osztály
Szekeres Ágnes Bangó Éva 4.a osztály
Kneifelné Laczkó Krisztina Linczerné Büki Boróka 4.é osztály
Filepné Simon Gyöngyi Szilvágyi Krisztina 1.a osztály
Feketéné Tóth Andrea Sárközy Katalin 1.é osztály
Geda Judit Sajtosné Tombor Katalin 2.a osztály
Péterné Hollai Enikő Sárközi Cecília 2.é osztály

 

Tanárok:

Név: Tantárgy  Osztályfőnökség
Berényi Irén angol nyelv
Borbás Károly ének-zene
Csiszárné Juhász Ella matematika
Dávidné Horváth Enikő történelem, művészettörténet
Dorgai József biológia
Feke Mariann ének-zene, karnagy 9. osztály
Galambos Éva angol, ének-zene 6.a osztály
Helesfai Marcell földrajz, testnevelés  
Horváth Annamária testnevelés 10. osztály, megbízott of.
Horváthné Filep Csilla matematika, fizika, informatika  8.é osztály
Kardosné Szijj Ildikó német 8.a osztály
Kiffer Zoltánné matematika, kémia  
Kneifel András informatika  
Koósné Schubert Éva fejlesztő pedagógus  
Kőszeginé Balogh Erika német
Lakosné Szemeti Ágnes történelem, honismeret, erkölcstan 5.a osztály
Nemes Szabolcs
angol
Németh Ágnes kémia  
Nyakas Krisztina magyar, történelem 7.é osztály
Nyárs Annamária ének-zene, karnagy
Polgár Zoltánné ének-zene, karnagy 6.é osztály 
Pollermanné Fata Ilona magyar, történelem, filozófia  
Raitsits Tivadar olasz 11. osztály
Samuné Trautmann Helga angol, testnevelés  
Szabóné Csörnyi Rita matematika, fizika 12. osztály
Szakály Mónika olasz  
Szaniszló Ágnes földrajz, rajz, média
Szendrődiné Balogh Edit történelem, informatika, könyvtár 5.é osztály
Tóthné Kiss Gabriella magyar, tanító, dráma
7.a osztály
Tujnerné Csók Zsuzsanna biológia, testnevelés
Varga Marietta magyar, dráma, etika  

 

A művészeti iskola tanárai:

Cserta Gábor néptánc, folklór
Molnár Gábor néptánc, folklór
Mózesné Kulánda Nikolette néptánc, folklór
Kneifel György népzene
Szakály Mónika népi hegedű   
Szileszki Angéla népi hegedű  
Szalai Fatima Eszter népi ének  
Koós Erika drámajáték
Szekeres Ágnes drámajáték

Novák Edith festészet

 

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.