Események

Gimnazisták színházlátogatása a budapesti Katona József Színházban:
november 21.
Mikulásváró zenés játszóház leendő elsősöknek:
november 27. 17 óra
Városi szépkiejtési verseny:
november 29. 14 óra
Adventi hangverseny a Lánykar közreműködésével a ciszterci templomban:
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 2.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 7.
Megyei szépkiejtési verseny:
december 13. 14 óra
Gimnazista kirándulás Bécsújhelyre:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Karácsonyi hangverseny:
december 18. 18 óra, Szent Imre templom
Projektnap:
december 19. 
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

2018 - 2019 tanév

A Bárdos-kórus Zalaegerszegen

zalaegerszeg 0019Az énekkar ebben az évben már elnyerte Az Év Kórusa címet, így kíváncsi volt arra, hogy ezt a szép sikert meg tudja-e ismételni egy más jellegű rendezvényen. Sokadszorra vett részt ugyanis a zalaegerszegi kórusfesztiválon a felső tagozatosok énekkara Kneifel Imre vezetésével. Idei programjuk első állomása a Göcseji Falumúzeum volt, ahol a gyerekek nemcsak a népi kultúra és életmód értékeivel ismerkedtek meg, de – a szomszédos kiállításnak köszönhetően – az olajipar régi, nevezetes berendezéseivel is. A másnap délelőtti megmérettetésen aztán a nagyszerű II. helyezést érték el. Gratulálunk a kórusnak, valamint karnagyuknak, és további sikereket kívánunk nekik.

 

Képek

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 0001

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.