Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

A Bárdos-kórus Zalaegerszegen

zalaegerszeg 0019Az énekkar ebben az évben már elnyerte Az Év Kórusa címet, így kíváncsi volt arra, hogy ezt a szép sikert meg tudja-e ismételni egy más jellegű rendezvényen. Sokadszorra vett részt ugyanis a zalaegerszegi kórusfesztiválon a felső tagozatosok énekkara Kneifel Imre vezetésével. Idei programjuk első állomása a Göcseji Falumúzeum volt, ahol a gyerekek nemcsak a népi kultúra és életmód értékeivel ismerkedtek meg, de – a szomszédos kiállításnak köszönhetően – az olajipar régi, nevezetes berendezéseivel is. A másnap délelőtti megmérettetésen aztán a nagyszerű II. helyezést érték el. Gratulálunk a kórusnak, valamint karnagyuknak, és további sikereket kívánunk nekik.

 

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.