Gimnazisták színházlátogatása a budapesti Katona József Színházban:
november 21.
Mikulásváró zenés játszóház leendő elsősöknek:
november 27. 17 óra
Városi szépkiejtési verseny:
november 29. 14 óra
Adventi hangverseny a Lánykar közreműködésével a ciszterci templomban:
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 2.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 7.
Megyei szépkiejtési verseny:
december 13. 14 óra
Gimnazista kirándulás Bécsújhelyre:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Karácsonyi hangverseny:
december 18. 18 óra, Szent Imre templom
Projektnap:
december 19.
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

2018 - 2019 tanév

Elballagott a 12. osztály

ballagas 0002A tanév vége számos eseményt tartogatott a tizenkettedikes diákok számára. Az utolsó tanítási napok egyikén elbúcsúztak tanáraiktól, rövid műsor keretében köszönték meg négyéves munkájukat. Kórusművek, népdalok, egy saját vers és a Góbé zenekar Kodályos című dala hangzott el a jóhangulatú köszöntő során. Ez az ünnepi alkalom tovább erősítette a tanárok és a diákok között eddig is meglévő jó kapcsolatot.

Csütörtökön, május 2-án a végzősök a hagyományok szerint szerenádot adtak tanáraiknak. A diákokat örömmel fogadták a szép köszöntő énekekért cserében.
Szombaton emlékezetes ballagási ünnepséget tartottunk az iskolában. Az esős idő sajnos a tornaterembe kényszerített minket, ennek ellenére a szépen feldíszített iskola, a végzősöket ünneplő szülők és diáktársak feledtették az időjárás okozta kellemetlenségeket.
Május 6-án, hétfőn a magyar érettségivel nálunk is megkezdődtek az írásbeli érettségi vizsgák. Végzős diákjainknak sok sikert kívánunk a vizsgaidőszakhoz és elképzelt terveik megvalósításához.

iskolanyitogato 0001