Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Határtalanul a Felvidéken

hatartalanul 0044Hetedikeseink II. Rákóczi Ferenc nyomában járva töltöttek el öt, programokban és életre szóló élményekben gazdag napot a Felvidéken. A vár- (Fülek, Krasznahorka, Sáros, Szepes) és városnézésen (Késmárk, Lőcse, Betlér, Kassa, Eperjes, Rozsnyó) túl természeti szépségekben (Tamásfalvi kilátó, Szádelői-völgy, szilicei jégbarlang) is gyönyörködhettek a gyerekek és a felnőttek. S bár az időjárás nem volt kegyes hozzájuk, mind azt kérdezték: mikor lesz folytatása a kirándulásnak?

Képek                     Beszámoló

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.