Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Költészet napi szavalóverseny

Április 11-én rendeztük meg hagyományos szavalóversenyünket a felső tagozaton. A versmondók közül kiemelkedett NagyZsófia 7.é osztályos tanuló, aki Arany János egyik gyönyörű balladáját adta elő mély átéléssel, illetve Víg Ádám Botond az 5.é osztályból, aki saját, tréfás és számtalan ötlettel teli költeményét szavalta el. Gratulálunk valamennyi résztvevőnek, és külön köszönjük a roppant hatékonyan dolgozó zsűri munkáját.

Képek              Részletes eredmények

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.