Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Sikeres magyarversenyek után

irodalomversenyek 0010Szebbnél szebb eredményekről érkeztek hírek: a Szabadbattyáni Általános Iskola által szervezett megyei Toldi-vetélkedőn a 6.é osztály csapata (Boross Tímea, Násfay Dorka és Juhász Adél) III. helyezést ért el. A Zentai Általános Iskolában rendezett, szintén megyei nyelvi-logikai versenyen a 8.é osztály csapata (Schreiner Lili és Térmeg Petra) I. helyezett lett, a 6. é osztály (Gyalókay Kitti és Venczel Mária) pedig III. Gratulálunk a nagyszerű eredményekhez, és további sikereket kívánunk diákjainknak.

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.