Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Nagy sikerű kórus- és néptáncfesztivált szerveztünk

szallj elo zoldagIsmét szép, felemelő és kedves pillanatokat, órákat, napokat hozott az iskolánk által szervezett XI. Fehérvári Ének Nemzetközi Ifjúsági Énekkari Találkozó négynapos programja. Mind a külföldről (Szlovákiából és Lengyelországból), mind a hazánkból (Tatabánya, Kecskemét, Budapest) érkezett kórusok előadásán az együtt éneklés felhőtlen öröme érződött. A vasárnapi, hagyományos néptánctalálkozón pedig ugyanezt tapasztalta a csarnokot zsúfolásig megtöltő közönség a tánccal kapcsolatban. Gratulálunk a karnagyoknak, a felkészítő tanároknak; reméljük, még találkozunk vendégeinkkel!

https://www.szekesfehervar.hu/kozos-eneklessel-kezdodott-a-xi-fehervari-ifjusagi-enekkari-talalkozo

https://www.szekesfehervar.hu/a-szallj-elo-zold-ag-zarta-a-xi-fehervari-enek-korusfesztivalt

 

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.