Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Das ist prima!

nasfay 0001Gratulálunk Násfay Rebeka Lilla 8.é osztályos tanulónak, aki két fontos versenyen is kiemelkedő eredményt ért el. Először a Bonyhádon megrendezett országos, német nyelvű irodalmi, országismereti és kultúrtörténeti versenyen az I. kategóriában 119 indulóból a 13. helyet szerezte meg, majd az Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny megyei fordulóján végzett a 3. helyen. Ezek után nem csoda, hogy Rebeka nemcsak németből, de angolból is készül a nyelvvizsgájára. Mi is további sikereket kívánunk neki.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.