Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Társaséneklési verseny

tarsasenekles 00020Ebben a tanévben Bartók Béla születésnapja alkalmából rendeztük meg március végén hagyományos, minden évfolyamot megmozgató társaséneklési versenyünket. Az érdeklődő szülők és gyerekek most is teljesen megtöltötték tornatermünket, így a figyelmesen hallgató közönség, továbbá a zsűri – melynek tagjai Hartyáni Judit, Kapásné Lévai Edit, Borbás Károly és iskolánk igazgatója voltak – szebbnél szebb produkcióknak tapsolhatott. Gratulálunk a szereplőknek, valamint a felkészítő tanároknak, köszönjük nekik a nagyszerű élményt.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.