Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Találkozás János vitézzel

janosvitez 00010Ismét érdekes rendhagyó irodalomórát töltöttünk el a megyei könyvtárban, ahol a János vitéz köré épített történetekkel ismerkedtünk meg. Kinek az élete nyújtott mintát Kukoricza Jancsi személyéhez? Hogyan keletkezett az elbeszélő költemény? Milyen volt a mű utóélete? Hány feldolgozása ismert napjainkig? Ezekre és még sok más kérdésre is választ kapott az 5.é osztály Domoszlai Kriszta néni előadásából. Reméljük, sikeresen töltjük ki a totót, és még nyerünk is vele!

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.