Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Mi is csatlakoztunk a TeSzedd! mozgalomhoz

teszedd 00007Magyarország legtöbb önkéntest mozgósító akciójához először csatlakoztak a felső tagozatosok, amikor március 19-én szemétszedésbe kezdtünk iskolánk környékén. A gyerekek lelkesen vitték a gyűjtéshez kapott zsákokat és a kesztyűket, és megdöbbenve tapasztalták, milyen sok hulladék (különösen a csikkek száma volt elképesztő) csúfítja el környezetünket. Reméljük, a mozgalom jelszavát (Önkéntesen a tiszta Magyarországért!) is megjegyezték maguknak. Jövőre ugyanekkor folytatjuk az akciót!
Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.