Események

Gimnazisták színházlátogatása a budapesti Katona József Színházban:
november 21.
Mikulásváró zenés játszóház leendő elsősöknek:
november 27. 17 óra
Városi szépkiejtési verseny:
november 29. 14 óra
Adventi hangverseny a Lánykar közreműködésével a ciszterci templomban:
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 2.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 7.
Megyei szépkiejtési verseny:
december 13. 14 óra
Gimnazista kirándulás Bécsújhelyre:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Karácsonyi hangverseny:
december 18. 18 óra, Szent Imre templom
Projektnap:
december 19. 
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

2018 - 2019 tanév

János (a) vitéz- rendhagyó irodalomóra

rendhagyo 00003Az 5.a osztály február 28-án zenés,rendhagyó irodalomórán vett részt a Vörösmarty Könyvtárban. A foglalkozáson megtudhattunk mindent, ami az órán kimaradt. Számtalan érdekességet hallottunk a mű születéséről, szereplőiről. Már tudjuk, kiről mintázta Petőfi főhősét, és azt is hallottuk, hogy miért színésznő játszotta Jancsit a színpadi átdolgozás első szereposztásában. Láttunk filmrészleteket, dokumentumokat. A foglalkozás végén ügyesen megoldottuk a játékos TOTÓT is. Köszönjük ezt a hangulatos délelőttöt a könyvtárnak és a foglalkozás vezetőjének, Domoszlai Krisztinának!

Képek

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 0001

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.