Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

János (a) vitéz- rendhagyó irodalomóra

rendhagyo 00003Az 5.a osztály február 28-án zenés,rendhagyó irodalomórán vett részt a Vörösmarty Könyvtárban. A foglalkozáson megtudhattunk mindent, ami az órán kimaradt. Számtalan érdekességet hallottunk a mű születéséről, szereplőiről. Már tudjuk, kiről mintázta Petőfi főhősét, és azt is hallottuk, hogy miért színésznő játszotta Jancsit a színpadi átdolgozás első szereposztásában. Láttunk filmrészleteket, dokumentumokat. A foglalkozás végén ügyesen megoldottuk a játékos TOTÓT is. Köszönjük ezt a hangulatos délelőttöt a könyvtárnak és a foglalkozás vezetőjének, Domoszlai Krisztinának!

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.