Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Aranyos népdalénekeseink

ress revfy 0001Március 1-jén rendezték meg a Pesovár Ferenc Gyermek és Ifjúsági Népdaléneklési és Népzenei Versenyt, melyen megyénk tanulói vettek részt. A zsűrinek egy nap alatt közel száz produkciót kellett értékelnie. Iskolánkból a Kisrügy énekegyüttes (Ress Nóra és Révfy Margaréta 5.é osztály) jutott a döntőbe, ahol kiemelt arany díjazásban részesült. Felkészítő tanáruk Hódi Fruzsina volt. Ezúton is gratulálunk a nagyszerű eredményhez.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.