Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Nemzetközi felolvasómaraton

felolvasomaraton 0003Tizenegy éve Csíkszeredáról indult az a program, melynek iskolánk is évek óta állandó résztvevője. A mostani felolvasáson Radnóti Miklós műveit szólaltattuk meg születésének 110. és halálának 75. évfordulója alkalmából. Ő is azon klasszikusaink közé tartozik, akit mindig érdemes olvasni, hiszen új és új hangját fedezhetik fel kicsik és nagyok egyaránt.

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.