Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Itt a farsang, áll a bál…

farsang 0006Mint minden évben, idén is jókedvűen, nagy lelkesedéssel készültek osztályaink a farsangra. Örömtől kipirult, mosolygó arcok, izgatott tekintetek, fantáziadús jelmezek, játék, tánc… Először az alsósok, majd a felsősök vetették bele magukat a mókázásba. A legkisebbek a vidám felvonulás után osztályaikban vigadtak, a nagyobbak pedig retró bulit tartottak: az 50-es, 60-as, 70-es és 80-as évek zenéire adtak elő válogatott koreográfiát. Külön gratulálunk a 8.é osztálynak, ahonnan mindenki részt vett a táncban.

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.