Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Így írok én…

gigi fodijGratulálunk Barta Georgina Kata 8.é osztályos tanulónak, aki A magyar kultúra napja alkalmából rendezett Így írok én irodalmi pályázaton Fődíjat kapott. Gigi négy művével vett részt a megmérettetésen: két verssel (Varázstarisznya, illetve Fordítva a címük) és két mesével (az Ibolya illata és Telac címűekkel). A zsűri valamennyi alkotást kimagasló színvonalúnak találta, ezért kapta meg Gigi a fődíjat. További sikereket kívánunk kiemelkedően tehetséges diákunknak.

 

 

Interjú Gigivel:
 

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.