Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Hivatalosan is miénk Bébi, az interaktív tábla

denso 00007Valójában már szeptember óta használjuk, de hivatalosan november 30-a óta lett iskolánké a 2-es teremben található interaktív tábla. Nagy örömmel fogadtuk érkezését, és reméljük, jól érzi majd magát nálunk. Igazán sokszínű, szép műsorral köszöntöttük, így új oldaláról is megismerhette jelenlegi gazdáit, a 8.é osztályt, akik közül volt, aki verset írt tiszteletére, más pedig robotot programozott. Köszönjük a Denso, valamint alapítványunk támogatását ahhoz, hogy már Bébi is segít nekünk a tanulásban.
Képek                                      Vers

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.