Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Floorball Diákolimpia Megyei Döntő

floorballNovember 15-én a Floorball Diákolimpián vettek részt iskolánk jégkorongosai, akik V. korcsoportban bronzérmet szereztek. A csapat tagjai: Farkas Bence, Fekete Alex és Gál Soma. A VI. korcsoportban Farkas Bence, Fekete Alex, Gál Soma, Nochta Kristóf és Szabó Csaba negyedikek lettek. Gratulálunk a játékosoknak, és további szép sikereket kívánunk nekik.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.