Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Matekos siker a Bolyai-versenyen

bolyai matek 00001Idén a 4. évfolyamból három, a 3., a 6.és a 7. évfolyamból egy-egy csapat képviselte iskolánkat a megyei fordulón, ahol 49 csapat mérte össze tudását. Közülük a 3.é osztály Töprengői 121 ponttal az előkelő 5. helyet szerezték meg, így bekerültek a díjazottak közé. Az ügyes kis matematikusok: Bődi Virág Anna, Dörömbözy Botond, Nagy Viktor és Nóti Benedek. Felkészítő tanáruk Péterné Hollai Enikő volt. Köszönjük iskolánk alapítványának, hogy támogatásával segítette csapataink részvételét a Bolyai Matematika Csapatversenyen.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.