A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

2018 - 2019 tanév

Pályaválasztási verseny

palyavalasztasi verseny 00001Centrumban a szakma címmel rendezett érdekes vetélkedőt a pályaválasztás előtt álló hetedikes és nyolcadikos tanulóknak a Deák-szakgimnázium. Párnavarrás, mozaikkészítés csempéből, Ytongból házat építeni, logók kitalálása, merre forog a kötél? Csupa olyan feladat, melyet nagy lelkesedéssel oldottak meg a gyerekek. Intézményünket a 7.é és a 8.é osztály egy-egy csapata képviselte. Utóbbi csapat - melynek tagjai Násfay Rebeka Lilla, Schreiner Lili, Jákob Péter Kristóf és Nigovicz Ádám voltak - az előkelő II., előbbi csapat – Radics Dorka, Szalai Laura, Schüler Simon és Tóth Zsombor – az V. helyet szerezte meg.