Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Karinthy Frigyes 80

irodalom 00001A nyolcvan évvel ezelőtt elhunyt kiváló magyar költőre, íróra és műfordítóra, Karinthy Frigyesre emlékeztünk az őszi szünet előtt megrendezett hagyományos irodalomversenyünkön. Köszönjük nektek, hogy ismét velünk tartottatok: a szép számú (összesen tizennégy!) csapat kicsit megismerkedhetett egy - túlzás nélkül állítható - zseniális elme műveivel, életének egy-egy részletével, tréfás és komoly játékaival. Folytatás jövőre!

Eredmények             Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.