Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Sütemények készítésében segédkeztünk a Deákban

tankonyha 00001A Menő menza pályázatnak köszönhetően a 7. és a 8. évfolyam jó néhány tanulója sütött válogatott finomságokat a Deák-középiskola leendő cukrászaival. A hetedikesek három tanórát, a nagyok ötöt töltöttek el a vendéglátó intézményben. Érdekes, különleges élmény volt megismerkedni egy szép, de nehéz szakma fortélyaival, a szorgos kilencedikes diákokkal és lelkes oktatójukkal, akik legközelebb a pedagógusokat avatják be a bejglisütés rejtelmeibe.

https://www.szekesfehervar.hu/a-deak-tankonyhajaban-tanulnak-fozni-a-kodalyos-diakok

 
Beszámoló           Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.