A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

2018 - 2019 tanév

Csillagok nyomában

csillagoknyomaban 00004A Fejér Megyei Természetbarát Szövetség kedves meghívásának tettünk eleget, amikor október 15-én este megérkeztünk a gyönyörűen felújított Sóstóra. Éjszakai túrán vett részt ugyanis a 8.é osztály kis csapata a Csillagok nyomában. Hét állomást kerestünk fel, hogy válaszoljunk a kérdésekre, melyek a környezet- és természetvédelemmel, illetve a csillagászattal voltak kapcsolatosak. Visszatérve a kiindulási ponthoz örömmel fogadtuk a vajas, zsíros és lekváros kenyereket, valamint a forró teát. Reméljük, jövőre is találkozunk.