A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

2018 - 2019 tanév

Sportos délelőttön mozogtunk együtt

sportnap 41Csodaszép időben, ragyogó napsütésben töltöttünk el egy délelőttöt október közepén a Bregyóban. A Menő Menza pályázat egyik kiírását teljesítettük, amikor a különféle sportágakkal (röplabda, duatlon, tollaslabda, tájfutás) megismerkedve vagy behatóbb tapasztalatokat szerezve mozogtunk egy kiadósat. Emellett még izgalmas, változatos feladatokat hozó sor- és váltóversenyen is megmérettettünk. Mindenkinek jólesett szabad levegőn élvezni a mozgás örömét. Köszönjük a sport szakosztályok segítségét, támogatását.