Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Sportos délelőttön mozogtunk együtt

sportnap 41Csodaszép időben, ragyogó napsütésben töltöttünk el egy délelőttöt október közepén a Bregyóban. A Menő Menza pályázat egyik kiírását teljesítettük, amikor a különféle sportágakkal (röplabda, duatlon, tollaslabda, tájfutás) megismerkedve vagy behatóbb tapasztalatokat szerezve mozogtunk egy kiadósat. Emellett még izgalmas, változatos feladatokat hozó sor- és váltóversenyen is megmérettettünk. Mindenkinek jólesett szabad levegőn élvezni a mozgás örömét. Köszönjük a sport szakosztályok segítségét, támogatását.

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.