Események

Gimnazisták színházlátogatása a budapesti Katona József Színházban:
november 21.
Mikulásváró zenés játszóház leendő elsősöknek:
november 27. 17 óra
Városi szépkiejtési verseny:
november 29. 14 óra
Adventi hangverseny a Lánykar közreműködésével a ciszterci templomban:
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 2.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 7.
Megyei szépkiejtési verseny:
december 13. 14 óra
Gimnazista kirándulás Bécsújhelyre:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Karácsonyi hangverseny:
december 18. 18 óra, Szent Imre templom
Projektnap:
december 19. 
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

2018 - 2019 tanév

Felsősök a foci diákolimpián

foci 00002

A 7-8. osztályos tanulókból álló csapat először a Rákóczi iskolát győzte le 1:0-ra, majd remek játékkal 2:0-ra verte meg a Munkácsyt. Az utolsó csoportmérkőzésen 2:1 arányban maradtak alul a jóval esélyesebb Tóvárosival szemben, így  csoportmásodikként jutottak tovább a város legjobb nyolc focicsapata közé. A fiúk a jövő héten az egyenes kieséses szakaszban folytatják a labdarúgó diákolimpiát. Hajrá, Kodály!

A végeredmény: Csapatunk nagyszerűen helytállva, a Vörösmarty-iskolától csak egy góllal kikapva befejezte a diákolimpiát. Gratulálunk kiváló focistáinknak, valamint felkészítő tanáruknak, Takács Bencének.

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 0001

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.