Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Felsősök a foci diákolimpián

foci 00002

A 7-8. osztályos tanulókból álló csapat először a Rákóczi iskolát győzte le 1:0-ra, majd remek játékkal 2:0-ra verte meg a Munkácsyt. Az utolsó csoportmérkőzésen 2:1 arányban maradtak alul a jóval esélyesebb Tóvárosival szemben, így  csoportmásodikként jutottak tovább a város legjobb nyolc focicsapata közé. A fiúk a jövő héten az egyenes kieséses szakaszban folytatják a labdarúgó diákolimpiát. Hajrá, Kodály!

A végeredmény: Csapatunk nagyszerűen helytállva, a Vörösmarty-iskolától csak egy góllal kikapva befejezte a diákolimpiát. Gratulálunk kiváló focistáinknak, valamint felkészítő tanáruknak, Takács Bencének.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.