Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2018 - 2019 tanév

Geotúra és pályaorientációs nap

geotura 00018Csodás vénasszonyok nyara-napon élvezhették a felső tagozatosok a pályaorientációs napot. Különösen izgalmasra és különlegesre sikerült a nyolcadikosok kirándulása, akik ellátogattak az ajkai üveggyárba és a herendi porcelánmanufaktúrába, hogy betekintést nyerjenek az üzemek életébe, és megismerkedjenek az ott folyó munkával. A gyerekek a terepgyakorlaton megtekintették a Ság-hegy különleges kőzeteit és bazaltoszlopait, majd a Kemenes Vulkánparkban a tűzhányók világát tanulmányozták. Mindegyik nagyszerű élmény volt!
Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.