Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2017 - 2018 tanév

Az Alba Innovárban járt a 11. osztály

albainnovar 00003Iskolánk 11. osztálya is részt vett az Alba Innovár azon programján, melyet a székesfehérvári középiskolák 11. évfolyamos tanulóinak hirdetett meg a városunkban működő digitális élményközpont. A tizenegyedikesek a tanév zárásaként június 14-én töltöttek el egy emlékezetes délelőttöt az Alba Innovárban. Diákjaink érdeklődéssel és aktívan vettek részt a digitalizáció tudományos újdonságait játékos formában bemutató foglalkozásokon.

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.