Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2017 - 2018 tanév

Mesevonat – mesés eredményekkel

rajzverseny 00001A Gárdonyi Géza Művelődési Ház és Könyvtár Mesevonat című országos rajzpályázatán idén egy skót mesét, A tündérek hárfáját kellett feldolgozni. A meséhez egy feladatlap is tartozott, amit a résztvevők hibátlanul megoldottak. Az I. helyezett idén Venczel Zsuzsa, II. Smohay Zsófia, III. Bogyó Estilla lett, valamennyien a 3.é osztály tanulói. Gratulálunk a gyerekeknek és tanítóiknak, valamint további sikereket kívánunk nekik.

http://www.ggmuvhaz.hu/2018/06/11/atadtuk-a-ix-tunderszo-nemzetkozi-meseiro-palyazat-es-a-mesevonat-rajzpalyazat-dijait/

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.