A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

2017 - 2018 tanév

Anne Frank nyomában

anne frank 00022A tanév utolsó tanóráinak egyikén a 7.é osztály a megyei könyvtár egyik foglalkozásán vett részt. Az érdekes, változatos programon megismerkedtünk Anne Frank életével és korával, a történelem egyik legborzalmasabb időszakával. Különleges élmény volt számunkra megtapasztalni a gyermekként, szörnyű körülmények közt elhunyt, naplójáról is híressé vált kislány hétköznapjait, olvasni írásait, látni a házat, ahol két évig raboskodott. Bízunk abban, hogy Anne Frank emléke örökké él majd, és reméljük, ehhez mi is hozzájárulhattunk.