Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2017 - 2018 tanév

A Határtalanul! program témanapja

hatartalanul 00001Hosszas készülődés előzte meg a Határtalanul! pályázat június 4-i, a nemzeti összetartozás napja alkalmából rendezett bemutatóját. Az Erdélyben és Délvidéken járt felsősök a tornateremben osztották meg élményeiket az iskola nyilvánosságával. Plakátokat, útvonaltérképet, kisfilmeket készítettek, továbbá naplót vezettek, melyeket kiállítottak és levetítettek az egybegyűlteknek. A program különleges színfoltja volt a népzenei és néptánc-, illetve hangszerbemutató.

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.