Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2017 - 2018 tanév

Fergeteges néptáncgála

neptanc 00010Néptánccsoportjaink május végén tartották hagyományos bemutatójukat a Művészetek Házában. A legkisebbektől a legnagyobbakig rendkívül színes, ötletes és ragyogóan kivitelezett produkciókat láthattunk, melyek szenvedélyről, továbbá a néphagyományok szeretetéről és tiszteletéről árulkodtak. Köszönjük a szép élményt. Gratulálunk kollégáinknak, és további sikereket kívánunk nekik, valamint tanítványaiknak.

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.