A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

2017 - 2018 tanév

hatartalanul 00001A 7. évfolyam és néhány nyolcadikos május közepén utazott el négynapos tanulmányi kirándulására. Szebbnél szebb tájakon jártunk, amikor Románia és Szerbia területén kalandoztunk a Hunyadiak nyomában. Többek között Arad, Végvár, Nándorfehérvár, Herkulesfürdő nevezetességeit, a galambóci várat és a páratlan Kazán-szoros látványát csodálhattuk meg. Ráadásként ízletes nemzeti ételeket kóstolhattunk meg (a csevap valamennyiünknek ízlett!), az óbecsei interaktív kiállításon a természet különlegességeit bemutató játékokkal kísérleteztünk, a kishegyesi Kátai-tanyán pedig a Kárpát-medencében létező összes háziállattal megismerkedtünk, sőt, némelyikkel barátságot is kötöttünk.