Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2017 - 2018 tanév

Fehérvár a török korban

tori 00038A városismereti kirándulás után a vetélkedő szóbeli fordulója következett, melyet tizenhét csapat részvételével tartottunk meg. Remekül helytálltatok a megmérettetésen, ezért mindenkinek gratulálunk. Ki az előre kiadott beöltözős feladatot, ki a makettkészítést, ki a címerfestést, ki pedig az elméleti kérdéseket válaszolta meg kiválóan. Köszönjük továbbá a zsűri nehéz munkáját. Reméljük, élveztétek a versenyt, és jövőre is találkozunk.


Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.