Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2017 - 2018 tanév

A felsősök programjai az érettségi hetében

doknap 00031A felső tagozatos diákok az írásbeli érettségi hetében változatos programokon vettek részt: hétfőn, a Diákönkormányzat napján a Bregyó köz melletti kiserdőben vetélkedtek – az ötletes, eredeti feladatokkal teli akadályversenyt hagyományosan a 8.évfolyam szervezte a kisebbeknek. Kedden a Pályaorientációs naphoz kapcsolódva gyár-és üzemlátogatáson jártunk. Az osztályok felkeresték többek között az Emerson és a MÁV üzemét, egy pékséget és a McDonalds’-ot is, hogy a helyszínen ismerkedjenek meg a mindennapi munkával.


Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.