Papírgyűjtés:
szeptember 20. péntek, 7:00 - 13:30 óra

2017 - 2018 tanév

Gimnáziumunk sikere a Helikoni Ünnepségeken

helikoni 00001Gimnáziumunk idén is részt vett a Helikoni Ünnepségeken, mely 2018. április 19-21. között Keszthelyen került megrendezésre. A verseny három napja alatt élettel telt meg a Fő tér, a Balaton Színház és a Helikon Kastélymúzeum, csak hogy a főbb helyszínek közül említsünk néhányat.

Diákjaink a Kamarakórus, a Vegyeskar és a Néptánc együttes kategóriában szerepeltek. A gimnázium vegyeskara arany fokozatot, a fiú kamarakórus arany fokozatot és a Schreiner Teodóra, Papp Sára, Csanádi Petra tercett szintén arany fokozatot kapott a szakmai zsűritől.
A Magyar Kodály Társaság Elnöksége oklevéllel ismerte el Kneifel Imre igazgató úrnak a 2018. évi Helikoni Ünnepségeken nyújtott művészi teljesítményét. Ugyancsak elismerték az igazgató úr Kodály Zoltán szellemiségét képviselő magas színvonalú tevékenységét.
Szívből gratulálunk kórusainknak és Kneifel Imre karnagy úrnak a Helikoni Ünnepségeken elért szép eredményekért.

Képek    Oklevelek