Események

Fogadóóra:
november 19. 17 óra
Gimnazisták színházlátogatása a budapesti Katona József Színházban:
november 21.
Mikulásváró zenés játszóház leendő elsősöknek:
november 27. 17 óra
Városi szépkiejtési verseny:
november 29. 14 óra
Adventi hangverseny a Lánykar közreműködésével a ciszterci templomban:
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 2.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 7.
Megyei szépkiejtési verseny:
december 13. 14 óra
Gimnazista kirándulás Bécsújhelyre:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Projektnap:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18 óra, Felsővárosi templom
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

2017 - 2018 tanév

Gimnáziumunk sikere a Helikoni Ünnepségeken

helikoni 00001Gimnáziumunk idén is részt vett a Helikoni Ünnepségeken, mely 2018. április 19-21. között Keszthelyen került megrendezésre. A verseny három napja alatt élettel telt meg a Fő tér, a Balaton Színház és a Helikon Kastélymúzeum, csak hogy a főbb helyszínek közül említsünk néhányat. 

Diákjaink a Kamarakórus, a Vegyeskar és a Néptánc együttes kategóriában szerepeltek. A gimnázium vegyeskara arany fokozatot, a fiú kamarakórus arany fokozatot és a Schreiner Teodóra, Papp Sára, Csanádi Petra tercett szintén arany fokozatot kapott a szakmai zsűritől.
A Magyar Kodály Társaság Elnöksége oklevéllel ismerte el Kneifel Imre igazgató úrnak a 2018. évi Helikoni Ünnepségeken nyújtott művészi teljesítményét. Ugyancsak elismerték az igazgató úr Kodály Zoltán szellemiségét képviselő magas színvonalú tevékenységét.
Szívből gratulálunk kórusainknak és Kneifel Imre karnagy úrnak a Helikoni Ünnepségeken elért szép eredményekért.

Képek    Oklevelek

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 0001

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.