A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30
Tanítási nap (pénteki munkarend):
november 10.
1918-2018 - történelemverseny 7-8. osztályosoknak:
november 13. 14:30
Városi szépkiejtési verseny:
november 16. 14 óra
Megyei szépkiejtési verseny:
november 23. 14 óra
Fogadóóra a felső tagozaton:
november 27. 17 óra
Tanítási nap (hétfői munkarend):
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 3. 13:30

Versenykiírások

2017 - 2018 tanév

Gimnáziumunk sikere a Helikoni Ünnepségeken

helikoni 00001Gimnáziumunk idén is részt vett a Helikoni Ünnepségeken, mely 2018. április 19-21. között Keszthelyen került megrendezésre. A verseny három napja alatt élettel telt meg a Fő tér, a Balaton Színház és a Helikon Kastélymúzeum, csak hogy a főbb helyszínek közül említsünk néhányat.

Diákjaink a Kamarakórus, a Vegyeskar és a Néptánc együttes kategóriában szerepeltek. A gimnázium vegyeskara arany fokozatot, a fiú kamarakórus arany fokozatot és a Schreiner Teodóra, Papp Sára, Csanádi Petra tercett szintén arany fokozatot kapott a szakmai zsűritől.
A Magyar Kodály Társaság Elnöksége oklevéllel ismerte el Kneifel Imre igazgató úrnak a 2018. évi Helikoni Ünnepségeken nyújtott művészi teljesítményét. Ugyancsak elismerték az igazgató úr Kodály Zoltán szellemiségét képviselő magas színvonalú tevékenységét.
Szívből gratulálunk kórusainknak és Kneifel Imre karnagy úrnak a Helikoni Ünnepségeken elért szép eredményekért.

Képek    Oklevelek