Papírgyűjtés:
szeptember 20. péntek, 7:00 - 13:30 óra

2017 - 2018 tanév

Diáknapok Dunaújváros 2018

diaknapok 00001Április 13. és 15. között rendezte meg Dunaújváros a Megyei Diáknapokat. Az idei tanévben is szép számmal képviselte magát iskolánk a rendezvényen, diákjaink több kategóriában is indultak, minden esetben arany, ezüst vagy bronz minősítést értek el. Iskolánk a következő eredményekkel büszkélkedhet:

Arany minősítést kapott a kilencedikes lányok tercettje (Csanádi Petra, Papp Sára, Schreiner Teodóra), a gimnázium fiúkara, valamint Gulyás Hajnalka és Sipos Bence duettje. Népi ének kategóriában szintén arany minősítést ért el Molnár Angelika és Tóth Szonja. Ezüst minősítést kapott a Kodály Zoltán Lánykar és Vegyeskar, valamint Sipos Bence zongorajátéka. A könnyűzene kategóriában bronz minősítést szerzett a Kodály Könnyű formáció (Bálint Virág, Boczka Dorina, Molnár Angelika és Kasza László).

Gratulálunk a szép eredményekhez!