A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

2017 - 2018 tanév

Diáknapok Dunaújváros 2018

diaknapok 00001Április 13. és 15. között rendezte meg Dunaújváros a Megyei Diáknapokat. Az idei tanévben is szép számmal képviselte magát iskolánk a rendezvényen, diákjaink több kategóriában is indultak, minden esetben arany, ezüst vagy bronz minősítést értek el. Iskolánk a következő eredményekkel büszkélkedhet:

Arany minősítést kapott a kilencedikes lányok tercettje (Csanádi Petra, Papp Sára, Schreiner Teodóra), a gimnázium fiúkara, valamint Gulyás Hajnalka és Sipos Bence duettje. Népi ének kategóriában szintén arany minősítést ért el Molnár Angelika és Tóth Szonja. Ezüst minősítést kapott a Kodály Zoltán Lánykar és Vegyeskar, valamint Sipos Bence zongorajátéka. A könnyűzene kategóriában bronz minősítést szerzett a Kodály Könnyű formáció (Bálint Virág, Boczka Dorina, Molnár Angelika és Kasza László).

Gratulálunk a szép eredményekhez!