A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

2017 - 2018 tanév

Az Élet Menete Alapítvány vagonkiállításán jártunk

vagonkiallitas 00003A holokauszt magyarországi történéseit és előzményeit mutatja be az a tehervagon, amelyet március közepén lehetett megtekinteni a Vasútállomáson. Iskolánk 7. és 8. évfolyamos tanulói látogatták meg a kiállítást, s kaptak mélyebb, élményszerűbb betekintést a folyamatokba. A színes lábnyomoknak köszönhetően átéreztük az egymáshoz zsúfolódó emberek kétségbeesését; a személyes tárgyak-emlékek, fényképek és dallamok pedig az elmélyült szemlélődést segítették. Igyekeztünk válaszolni a „Mit tehetek én…” kezdetű kérdésre is, hogy hasonló szörnyűség valóban soha ne ismétlődhessen meg.