A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

2017 - 2018 tanév

Rendhagyó irodalomórán vett részt az 5.é osztály

janosvitez5e 00009Nemcsak az 5.a, de az 5.é osztály is érdeklődéssel követi Kukorica Jancsi történetét, így nem volt kérdéses, hogy ők is megtekintik a Vörösmarty Mihály Könyvtár rendhagyó irodalomóráját, melynek témája a János vitéz volt. Először a főszereplőnek mintául szolgáló, valóban élt huszárról hallhattunk, majd az elbeszélő költemény különböző filmfeldolgozásaiból nézhettünk meg részleteket. Köszönjük az izgalmas történeteket a könyvtár munkatársainak, reméljük, találkozunk még velük hasonló alkalmakkor.