A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30
Tanítási nap (pénteki munkarend):
november 10.
1918-2018 - történelemverseny 7-8. osztályosoknak:
november 13. 14:30
Városi szépkiejtési verseny:
november 16. 14 óra
Megyei szépkiejtési verseny:
november 23. 14 óra
Fogadóóra a felső tagozaton:
november 27. 17 óra
Tanítási nap (hétfői munkarend):
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 3. 13:30

Versenykiírások

2017 - 2018 tanév

Társaséneklési verseny

tarsas enekles 00017A legkisebbek kivételével - mert ők még nem vettek részt rajta - minden gyermek izgatottan készülődött a nagy megmérettetésre: a társaséneklés hagyományos ünnepén a valaha élt legnagyobb zeneszerzők kórusműveit hallhattuk a reneszánsztól egészen napjainkig; értő, színvonalas tolmácsolásban, nagy örömöt szerezve a tornatermet teljesen megtöltő, lelkes és kitartó hallgatóságnak. A duettek, tercettek, kánonok és kamaradarabok hangjai messze és magabiztosan szálltak, így a zsűrinek nem volt nehéz dolga a sok szép arany minősítés kiosztásakor.

II.-V. évfolyam  VI.-VIII. évfolyam  IX.-XII. évfolyam  Tanárok műsora