Események

Fogadóóra:
november 19. 17 óra
Gimnazisták színházlátogatása a budapesti Katona József Színházban:
november 21.
Mikulásváró zenés játszóház leendő elsősöknek:
november 27. 17 óra
Városi szépkiejtési verseny:
november 29. 14 óra
Adventi hangverseny a Lánykar közreműködésével a ciszterci templomban:
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 2.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 7.
Megyei szépkiejtési verseny:
december 13. 14 óra
Gimnazista kirándulás Bécsújhelyre:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Projektnap:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18 óra, Felsővárosi templom
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

2017 - 2018 tanév

Tanulmányi versenyek országos döntőjébe jutottak

nemetesek erikaval 00001Das ist prima! Gratulálunk a 7.é osztály német nyelvet tanuló csoportjának, akik közül Halász Maja, Nagy Gréta, Násfay Rebeka Lilla, Térmeg Petra és Jákob Péter Kristóf is továbbjutott a Glasperlenspiel (Üveggyöngyjáték) nevű német nyelvi, kultúrtörténeti és országismereti verseny országos döntőjébe. Ugyancsak sikerei számát gyarapítja Varga Koppány és Tóth Kálmán Csongor történelemből : a 8.a osztály két tehetséges tanulója egyaránt kiemelkedően magas pontszámmal (Koppány az egész országból a legmagasabbal) bizonyított a megyei válogatón. A két csapat felkészítő tanárai Kőszeginé Balogh Erika és Berkesné Garami Katalin voltak. Sok sikert kívánunk és szurkolunk nekik a döntőben is!

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 0001

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.