Papírgyűjtés:
szeptember 19. csütörtök, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 20. péntek, 7:00 - 13:30 óra

2017 - 2018 tanév

Tanulmányi versenyek országos döntőjébe jutottak

nemetesek erikaval 00001Das ist prima! Gratulálunk a 7.é osztály német nyelvet tanuló csoportjának, akik közül Halász Maja, Nagy Gréta, Násfay Rebeka Lilla, Térmeg Petra és Jákob Péter Kristóf is továbbjutott a Glasperlenspiel (Üveggyöngyjáték) nevű német nyelvi, kultúrtörténeti és országismereti verseny országos döntőjébe. Ugyancsak sikerei számát gyarapítja Varga Koppány és Tóth Kálmán Csongor történelemből : a 8.a osztály két tehetséges tanulója egyaránt kiemelkedően magas pontszámmal (Koppány az egész országból a legmagasabbal) bizonyított a megyei válogatón. A két csapat felkészítő tanárai Kőszeginé Balogh Erika és Berkesné Garami Katalin voltak. Sok sikert kívánunk és szurkolunk nekik a döntőben is!