Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2017 - 2018 tanév

Tanulmányi versenyek országos döntőjébe jutottak

nemetesek erikaval 00001Das ist prima! Gratulálunk a 7.é osztály német nyelvet tanuló csoportjának, akik közül Halász Maja, Nagy Gréta, Násfay Rebeka Lilla, Térmeg Petra és Jákob Péter Kristóf is továbbjutott a Glasperlenspiel (Üveggyöngyjáték) nevű német nyelvi, kultúrtörténeti és országismereti verseny országos döntőjébe. Ugyancsak sikerei számát gyarapítja Varga Koppány és Tóth Kálmán Csongor történelemből : a 8.a osztály két tehetséges tanulója egyaránt kiemelkedően magas pontszámmal (Koppány az egész országból a legmagasabbal) bizonyított a megyei válogatón. A két csapat felkészítő tanárai Kőszeginé Balogh Erika és Berkesné Garami Katalin voltak. Sok sikert kívánunk és szurkolunk nekik a döntőben is!

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.