A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

2017 - 2018 tanév

Rendhagyó irodalomórán a könyvtárban

janos vitez 00010Az 5.a osztály jelenleg Petőfi Sándor János vitézével ismerkedik meg az irodalomórákon. A Vörösmarty Mihály Könyvtár meghívásának eleget téve egy hétköznap délutánon a halhatatlan elbeszélő költemény főhősének mintát adó személlyel, illetve a mű utóéletével és feldolgozásaival ismerkedtünk meg. Régi filmrészleteket láthattunk, gramofonlemezt forgathattunk, és kiváló színészek előadásában hallgathattuk a János vitézt. Köszönjük az élményt adó órát. Reméljük, máskor is részt vehetünk a könyvtárban hasonló érdekes foglalkozáson.