A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

2017 - 2018 tanév

Koppány sikere a Kazinczy-versenyen

kazinczy 00001A Szép magyar beszéd megyei fordulóján iskolánkat Varga Koppány 8.a osztályos tanuló képviselte, aki korcsoportjában I. helyezést ért el. A többi versenyzővel együtt az volt a feladata, hogy egy begyakorolt, párbeszédmentes szöveg felolvasása után a Kazinczy-díj Alapítvány által kiválasztott egyoldalas szépirodalmi művet adjon elő értelmezve. Koppány oklevelet és könyvjutalmat kapott a zsűritől, mely a szövegértést, a szöveghűséget, a hangvételt, a hangképzést, a hangsúlyozást, a szünettartást és a természetes beszédet is értékelte.