Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2017 - 2018 tanév

Csokit egy mosolyért

csoki 00008Tanulóink - a tavaly teremtett hagyományhoz hasonlóan - decemberben ismét lelkesen és jó szívvel gyűjtögették az édességeket a Szent Imre Iskolaház gyerekeinek.  Nagy volt az öröm, amikor elvittük hozzájuk a körülbelül húsz kilogrammnyi finomságot! Az ő nevükben is nagyon köszönjük nektek és szüleiteknek a segítséget. 

 

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.