Megyei szépkiejtési verseny:
november 23. 14 óra
Fogadóóra a felső tagozaton:
november 27. 17 óra
Tanítási nap (hétfői munkarend):
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 3. 13:30
Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Projektnap az általános iskolában:
december 19.
Karácsonyi hangverseny:
december 20. 18 óra
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

2017 - 2018 tanév

Megkezdődött a jubileumi Kodály-hét

kodaly napok 00003Iskolánkban a jubileumi Kodály évet zárta a minden évben megrendezésre kerülő Kodály-hét. Pénteken, december 15-én rövid ünnepi műsor keretében Kneifel Imre igazgató úr nyitotta meg a kulturális hetet. A Kodály-hét első rendezvénye a diákok által nagyon várt és kedvelt zenei vetélkedő volt. Az immár hagyományos zenei-műveltségi verseny természetesen Kodály Zoltán pályáját és munkásságát idézte meg számos szórakoztató, ugyanakkor komoly tudást igénylő feladattal. A vetélkedőt idén is Borbás Károly tanár úr állította össze. Kedden dallamírással és lapról olvasással folytatódtak a Kodály-hét eseményei.

A zenei versenyek mellett természetesen folyik a készülődés a csütörtöki karácsonyi koncertre, amelyen iskolánk minden kórusa ünnepi műsorral lép fel köszöntve a karácsonyt.